جزئیات آغاز ثبت نام دوره برنامه نویسی اندروید مشهد

آغاز ثبت نام دوره برنامه نویسی اندروید مشهد

آغاز ثبت نام دوره برنامه نویسی اندروید مشهد

ثبت نام دوره برنامه نویسی اندروید مشهد در آموزشگاه فنی و حرفه ای فارسیان آغاز شده است. آموزشگاه فارسیان مشهد زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و با بهره گیری از تجربه و دانش اساتید برجسته حوزه برنامه نویسی، دوره برنامه نویسی اندروید مشهد را برگزار می کند. برای آشنایی بیشتر با اساتید این دوره می توانید صفحه درباره ما را ببینید.

این دوره برای بانوان و آقایانی که به کار برنامه نویسی و کسب درآمد علاقمند هستند، طراحی شده است. دانش آموزان هنرستان نیز می توانند در این دوره حرفه ای مشغول به تحصیل شوند.

قابل توجه آن که بعد از اتمام دوره و قبولی در آزمون رسمی سازمان فنی و حرفه ای، مدرک معتبر آن را دریافت می کنید. شرایط یادگیری حرفه ای در دوره برنامه نویسی اندروید مشهد به گونه ای است که برای ورود سریع به بازار کار آماده می شوید. اگر ایده ای در ذهن دارید که در گوشیهای اندروید مفید خواهد بود، با گذراندن این دوره می تواند اجرایی شود.

شروع کلاس های این دوره در 27 شهریور سال  1400 است. بهتر است هر چه زودتر نسبت به نام نویسی اقدام کنید. ظرفیت کلاسها در حال تکمیل است. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با آموزشگاه فنی و حرفه ای فارسیان مشهد در تماس باشید.

 تمامی پروتکل های بهداشتی مربوط به دوران کرونا، در این آموزشگاه رعایت می شود. به همین منظور تلاش شده است، با وجود فضای مناسب موسسه، ظرفیت کلاسها کاهش یابد تا همه عزیزان در سلامت کامل این دوره را پشت سر بگذارند.

نکته دیگر این که موقعیت مکانی آموزشگاه فارسیان از نظر رفت و آمد با وسایل حمل و نقل عمومی یا وسیله شخصی فوق العاده است. در نزدیکی آموزشگاه ایستگاه اتوبوس قرار دارد. ضمن این که اطراف آموزشگاه فضای مناسب برای پارک خودرو به راحتی در دسترس است.

هزینه شرکت در دوره برنامه نویسی اندروید مشهد طبق تعرفه سازمان فنی و حرفه ای است. توصیه می کنیم تا قبل از اتمام مهلت و تکمیل ظرفیت کلاس، مراحل ثبت نام را انجام دهید.