جزئیات ثبت نام دوره آموزش ادوب پریمیر حرفه ای مشهد با مدرک

ثبت نام دوره آموزش ادوب پریمیر حرفه ای مشهد  با مدرک

ثبت نام دوره آموزش ادوب پریمیر حرفه ای مشهد با مدرک

دوره آموزش ادوب پریمیر حرفه ای مقدماتی تا پیشرفته مشهد در ترم جدید آموزشگاه فارسیان برگزار می شود. برگزاری این دوره با مجوز رسمی و تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای کشور ترتیب داده شده است. کلاس آموزش پریمیر مقدماتی تا پیشرفته ویژه علاقمندان ورود به بازار کار تدوین فیلم و تولید محتواست. نوجوانان تا بزرگسالان، بانوان و آقایان امکان شرکت در دوره آموزش ادوب پریمیر حرفه ای را دارند.

مزایای دوره آموزش ادوب پریمیر حرفه ای مشهد

یکی از مزایای کلاس آموزش آدوب پریمیر حرفه ای مشهد این است که بعد از قبولی در آزمون نهایی سازمان، مدرک فنی حرفه ای دریافت می کنید. این مدرک از اعتبار بالای بین المللی برخوردار است. افرادی که می خواهند رزومه قوی برای استخدام داشته باشند، لازم است مدرک بگیرند. داشتن آن نشان می دهد شما از تبحر لازم در کار برخوردار هستید.

در این کلاس، تمام آن چه در بازار کار با نرم افزار ادوب پریمیر ضروری است، می آموزید. مباحث دوره در سطح آموزش پریمیر مقدماتی تا پیشرفته است. سرفصل های آموزشی کلاس، شما را به سمت حرفه ای شدن در تدوین فیلم هدایت می کند. مواردی که در کلاس به شما می آموزیم در صفحه دوره آموزش پریمیر مشاهده کنید:

مربی دوره آموزش ادوب پریمیر حرفه ای، سابقه کاری تخصصی در بازار کار و آموزش مباحث دارد. مهارت و دانش مربیان آموزشگاه فارسیان مورد تایید سازمان فنی حرفه ای است. مربیان مباحث کلاس آموزش پریمیر حرفه ای را به صورت تمرین محور آموزش می دهند. تمرینات را در کلاس هم حل می کنید تا اشکالات برطرف شود و مهارت بیشتری یابید.

دسترسی به آموزشگاه فنی حرفه ای فارسیان آسان است. نبش خیابان معلم 45 قرار دارد. ضمن این که وسایل نقلیه عمومی در نزدیکی موسسه در دسترس هستند.

شرایط شرکت در دوره آموزش پریمیر مقدماتی تا پیشرفته

ثبت نام دوره آموزش پریمیر مقدماتی تا پیشرفته فنی حرفه ای فارسیان آغاز شده است. این کلاس در تاریخ 28 دی ماه 1401 آغاز می شود. کلاس حضوری است.

برای ثبت نام با در دست داشتن مدارک شناسایی و یک قطعه عکس 4*3 به آموزشگاه مراجعه کنید. بهتر است قبل از تکمیل ظرفیت کلاس، با کارشناسان آموزش به صورت تلفنی، کلاس را رزرو کنید.

سیستم کامپیوتر مجهز، برای آموزش و تمرین پریمیر در اختیار شما قرار می گیرد. تجهیزات پیشرفته آموزشی در کلاس، یادگیری را آسان می کند. با تمرین مباحث آموزشی کلاس و نمونه سوالات قبولی شما حتمی است.

اگر می خواهید وارد بازار کار پردرآمد تدوین فیلم و تولید محتوای ویدیویی شوید، حتما در این دوره شرکت کنید.

ببرای مشاوره رایگان و ثبت نام به آموزشگاه فنی حرفه ای فارسیان مراجعه کنید.

مسیر دسترسی به آموزشگاه فارسیان: