جزئیات آغاز ثبت نام دوره جدید فتوشاپ مشهد

آغاز ثبت نام دوره جدید فتوشاپ مشهد

آغاز ثبت نام دوره جدید فتوشاپ مشهد

ثبت نام دوره فتوشاپ photoshop مشهد در ترم جدید آموزشگاه فارسیان مشهد آغاز شده است. دانش آموزان، دانشجویان، بانوان و آقایان علاقمند به یادگیری کار با نرم افزار گرافیکی فتوشاپ می توانند در این دوره شرکت کنند. شرکت در دوره فتوشاپ photoshop آموزشگاه فارسیان مشهد همراه با ارائه مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای است.

در این دوره آموزشی از سطح مقدماتی تا پیشرفته، تمام مهارت های ویرایش و ادیت تصاویر و ساخت تصاویر گرافیکی شگفت انگیز را به خوبی می آموزید. بعد از فارغ التحصیلی از این دوره فرصتهای شغلی بسیاری برای کسب در/امد پیش روی شما خواهد بود.

بهره مندی از آموزش های تخصصی استادان و مربیان رسمی فنی و حرفه ای در آموزشگاه فارسیان مشهد مزیت دیگر شرکت در این دوره است. برای شناخت بیشتر مربیان صفحه درباره ما را مطالعه بفرمایید.

کلاسهای دوره فتوشاپ phptoshop مشهد در آموزشگاه فارسیان در تاریخ 25 مهر ماه 1400 شروع خواهد شد. برای اطلاع از ساعت کلاسها و ثبت نام دوره با کارشناسان آموزش این موسسه در تماس باشید. ضمنا در نظر داشته باشید، آموزشگاه فارسیان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و با مجوز رسمی از این سازمان فعالیت می کند. بنابراین، هزینه کلاس فتوشاپ photoshop در آموزشگاه فارسیان مشهد بر اساس نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای تعیین می شود.

مسیر دسترسی به آموزشگاه فارسیان برای شرکت در دوره فتوشاپ photoshop مشهد بسیار راحت است. وسایل حمل و نقل عمومی در نزدیکی آموزشگاه دسترسی به این محل را آسان کرده. تمام پروتکل های بهداشتی مربوط به دوران کرونا در این آموزشگاه رعایت می شود.

توصیه می کنیم قبل از تکمیل ظرفیت کلاسها اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهید. برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام به این آموزشگاه مراجعه نمایید یا با شماره های آن تماس بگیرید.